Karaca Cami Halıları

Karaca cami halıları firması olarak müşteri odaklı bir çalışma sistemini benimsiyoruz. Çalışan ekibimiz dâhil olmak üzere firmamız, güler yüzlü hizmet veriyor. Camilerinizin halılarının yenilenmesinde ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet almak için firmamıza sizi davet ediyoruz.

Cami halısı alanında yapmış oluğumuz tüm çalışmalarımızda firmamızın itina ile iş yaptığını söyleyebiliriz. El değmeden özenle üretilen cami halılarımız, caminin ölçülerine göre özel üretim olarak hazırlanır.

Halı hazırlanmadan önce Karaca cami halıları ölçüleri alınır ve sonrasında imalat işlemine başlanır. Böylece camiye uymayan herhangi bir halı döşeme sorunu ile karşı karşıya kalmazsınız. Alanına uygun olarak yaptığımız halılarımız, camilerinize çok yakışacaktır.

Yün Cami Halısı
Karaca Cami Halısı

Halılarının Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Camiler sık kullanılan alanlar olduğu için temizliğinin de özenli ve sürekli yapılması gerekir. Karaca cami halıları özellikleri bozulmadan yapılan bir temizlik işlemi, halıyı uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olur. Kaliteli malzemelerden imal edilmesinin yanı sıra temizliğinin de doğru yapılması önemlidir.

Karaca cami halıları temizliği sırasında kesinlikle kimyasal ürünler ile halının temas ettirilmemesi gerekir. Çamaşır suyu eklenmiş sular ile temizlenmemelidir. Bu şekilde yapılan bir temizlik, halının renginin solmasına ya da değişmesine yol açar.

Cami halılarımız yıkamaya da uygundur. Karaca cami halıları yıkama firmaları sayesinde ıslak ya da buharlı yıkama işlemi yapılabilir. Ancak ıslak yıkamadan sonra mutlaka kurutma makinesi kullanılmalıdır. Aksi takdirde ürünün zemininde bozulmalar yaşanması normal olarak görülür.

Karaca Cami Halılarımızda Model Çeşitliliği

İmal ettiğimiz Karaca cami halıları modelleri arasında birçok çeşit bulunur. İmalat malzemesinin çeşitliğinin yanı sıra görsel olarak da çeşitli halılarımız bulunuyor.

Bu yönümüz ile diğer Karaca cami halıları firmaları arasında bir adım öne geçiyoruz. Klasik modellerin dışına çıkmayı kendine amaç edinen firmamız,  özel tasarım ürünler ile camileri güzelleştiriyor.

Görsel olarak şölen havası yaratan Karaca cami halıları desenleri çeşitlerimiz, farklı ürünlerin ortaya çıkması sağlıyor. Gece gündüz demeden çalışan tasarım uzmanlarımız, yeni modeller ve desenler ile ürün yelpazemizin genişlemesine yardımcı oluyor.

Karaca cami halıları fabrikası olarak çalışan Karaca cami halıları firmamız, zengin ürün çeşitliliği ile adını dünyaya duyurmaya başarmıştır. Kaliteyi zenginleştiren firmamızdan siz de cami halısı alabilirsiniz.

Yün Cami Halısı
Karaca Cami Halısı

Cami Halılarımızda Uygulama Teknikleri

Cami halısının imalatının yanı sıra döşenmesi de büyük önem arz eder. Karaca cami halıları uygulamaları alanında uzman bir ekip ile çalışan firmamız hem kısa sürede döşeme yapar hem de ürüne zarar vermeden montajı gerçekleştirir.

Vidalama yöntemi ile cami halılarının montajı sağlanırken zemine ya da halıya herhangi bir darbe getirilmez. Özenli bir çalışma sonrasında kâğıt gibi bir döşeme işlemi yapılır. Karaca cami halıları katalog üzerinde gördüğünüzden daha güzel şekilde imal edilir ve camiye uygulanır. Firmamız bu konuda gereken hassasiyeti fazlası ile gösterir.

Karaca Cami Halılarımızın Fiyatlandırılması

Cami halılarımızın üretimini yıllardır yapmamıza rağmen fiyatlarımız da bir artış görülmez. Karaca cami halıları fiyatları genellikle yüksek bir ücret ile yapılıyor olsa da firmamız bu sistemin dışında iş yapar. Bu nedenle de fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu bizimle iletişime geçmeniz halinde görürsünüz. Cami halılarımızın fiyatlandırılmasında metrekare hesabı sistemini kullanıyoruz. Karaca cami halıları m2 fiyatları piyasada yüksekten sunulsa da firmamız daha çok uygun fiyat, yüksek kalite sistemini kendine düstur edinmiştir. Bu yüzden de fiyatlarımızı görmenizi tavsiye ediyoruz. Her model ve desene göre farklı bir fiyatlandırmanın olduğunu bilmenizi isteriz. Özel işçilik gerektiren modellerimizin metrekare fiyatlarında az miktarda farklılık görülebilir. Piyasayı araştırıp bizimle de iletişime geçmeden cami halısı almamanızı tavsiye ediyoruz.

Yün Cami Halısı

CAMİ DONANIMLARI

Yerden Isıtma

Isıtma Sistemleri

Karaca Isıtma Sistemleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Süpürgesi

Cami Süpürgeleri

Karaca Cami Süpürgeleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Mermeri

Cami Mermerleri

Karaca Cami Mermerleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Ahşap

Cami Ahşapları

Karaca Cami Ahşapları, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz