Karaca Cami Halısı

Karaca cami halısı fabrikası olarak uzun yıllardır camiler için çalışmaya devam ediyoruz. Üretmiş olduğumuz ürünlerimiz birinci sınıf kalitede olup, A segment ürünler olarak bilinir. Kalitesi onaylanmış cami halılarımız dünyanın dört bir yanındaki camilerde kullanılmaya devam ediyor.

Karaca Cami halısı sektöründe faaliyet veren bir firma olarak öncelikle uzun yıllar kullanıma hizmet edecek halılar üretiyoruz. Bunu yaparken de imalat malzemelerin kalitesinden ödün vermiyoruz. Bu şekilde imal ettiğimiz cami halılarımız, insan sağlığı düşünülerek uzun yıllar kullanılsın, diye hazırlanıyor.

Yün Cami Halısı
Karaca Cami Halısı

Karaca Cami Halılarında Etnik İşlemeler

Karaca cami halısı firmamız, etnik işlemelere oldukça önem veriyor. Farklılığı arayan kişiler, Karaca cami halısı desenleri içinden seçim yapmakta zorlanıyor. Özel tasarım olarak hazırlanan desenler, usta ellerin arasından çıkıyor. Farklı desenler ile sık kullanılan camileri daha güzel ve gösterişli yapmak isteyen tercihi firmamız oluyor.

Camilerde genellikle düz ya da safları belli olan modeller kullanılıyor. Ancak firmamız, Karaca cami halısı modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Seccade görünümlü, alanları kişiye göre ayarlanmış olan yün ve akrilikten oluşan daha pek çeşit bulunur.

Diğer Firmalardan Farkımız

Cami halısı sektöründe pek çok firma bulunur. Ancak Karaca cami halısı firmaları genellikle ucuza ürün elde etmek için kalitesiz ürün kullanır. Bu da cami halısının kısa zaman içinde bozulmasına yol açar. Bu şekilde bir anlayış ile hareket etmeyen firmamız, ürünlerinin kalitesinden oldukça emindir.

Özellikle cami halılarımız içinde yünden imal edilen, yanmaya karşı dirençli olan halılarımızı öneriyoruz. Saf mamullerden imal ettiğimiz cami halılarımızı uzun yıllar kullanabilme olanağına bizimle sahip olursunuz.

Yün Cami Halısı
Karaca Cami Halısı

Karaca Cami Halılarımızın Özellikleri

Karaca Cami halısı özellikleri gereği kolay temizlenebilen bir yapıda imal edilmelidir. Büyük camilerde halının yerden kaldırılması ve yıkanması işlemleri oldukça zor olur. Bu yüzden temizlenebilir özellikte imal edilmiş olması çok önemlidir.

Bunların dışında Karaca cami halısı yıkama işlemlerinin de kolay şekilde yapılması gerekir. Yerinde yıkama yapılabilen ürünlerimiz sayesinde zorlanmadan yıkama işlemi yapılabilir. Bu da zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Cami halılarımızın özelliğinin bozulmaması konusunda temizliğine dikkat edilmesi gerektiği görülür. Karaca Cami halısı temizliği süpürgeler sayesinde günlük ya da haftalık olarak yapılabilirken, yıllık bakımlarında da firmalardan destek alınabilir. Buharlı makineler ile yerinde yıkanıp kurutulan halılarımızın yapısında bozulma olmaz.

İnsan sağlığı için tüm bu detaylar önemli olup, bu düşünce yapısı ile ürünlerimizi meydana getiriyoruz. Bu sayede ürünlerimizin kalitesinden temizliğine kadar her özelliği ile birinci sınıf olduğunu anlayabilirsiniz.

Cami Halılarımızın Uygulanması İşlemi

Karaca Cami halısı katalog üzerinden seçilmesi durumunda en kısa zamanda caminin bulunduğu adrese uzman ekibimiz gönderilir. Net ölçünün alınması işlemi tamamlandıktan sonra caminin büyüklüğü oranında halılarınız itina ile imal edilir.

İmal edilen Karaca cami halısı uygulamaları göz önünde bulundurularak cami içinde özenle montajı yapılır. Ürüne ya da zemine zarar vermeden uygulama işlemini gerçekleştiren ekibimiz, dakikalar içinde camiyi halı ile kavuşturur.

Yün Cami Halısı
Karaca Cami Halısı

Karaca Cami Halılarımızda Uygun Fiyat

Karaca Cami halısı fiyatları günümüzde yüksek olarak düşünülebilir. Pek çok firmaya oranla makul fiyatlarda ürün tedarik ediyoruz. Müşteri odaklı çalışma sergilediğimiz için bütçenizi düşünüyoruz.

Uygulanacak olan alanda Karaca cami halısı ölçüleri alınarak fiyatlandırmanın belirlenmesi için gereken çalışma yapılır. İndirimler uygulanarak halılarımızın fiyatını daha uyguna getiriyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken Karaca cami halısı m2 fiyatları bazında bir ücret çıkarıyoruz. Böylece adil bir fiyatlandırma yapıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin uygulanacak olan alana göre fiyatlandırılması da güven esaslı bir çalışma sergilediğimizi gösteriyor. Kaliteyi uygun fiyata almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

CAMİ DONANIMLARI

Yerden Isıtma

Isıtma Sistemleri

Karaca Isıtma Sistemleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Süpürgesi

Cami Süpürgeleri

Karaca Cami Süpürgeleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Mermeri

Cami Mermerleri

Karaca Cami Mermerleri, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz

Cami Ahşap

Cami Ahşapları

Karaca Cami Ahşapları, birbirinden özel ısıtma sistemleri.Kalteli hizmet,doğru adres’desiniz